Hakkımızda

F Güneş Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fatma Güneş Öden tarafından kurulmuştur. 1998 yılından bu yana Araç Sigortaları, İşyeri Sigortaları, Ev sigortaları, Sağlık Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Hayat ve Emeklilik Sigortaları ve Endüstriyel, Bireysel, Kurumsal branşlarda hizmet vermektedir. 1998 yılında Koç Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım atan F. Güneş ÖDEN, HALK Sigorta A.Ş. ve Aviva SA acentesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. F Güneş Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 18 yılı aşkın süredir müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

F Güneş Sigorta Aracılık Hizmetleri HALK Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul Avrupa ilinin Avcılar ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan F Güneş Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Avcılar ilçesinde bulunan Halk  Sigorta acentesi F Güneş Sigorta Aracılık Hizmetleri ne bekliyoruz.